وقوع ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۲۱ نفر مصدوم شدند
وقوع ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۲۱ نفر مصدوم شدند

وقوع ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۲۱ نفر مصدوم شدند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , علیرضا باغبان در گفت‌وگو با اخبار روز ایران، ضمن بیان اینکه طی یک هفته گذشته کارکنان امداد و نجات هلال احمر استان سمنان به ۱۱ حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی امداد رسانی کردند، ابراز […]

وقوع ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۲۱ نفر مصدوم شدند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , علیرضا باغبان در گفت‌وگو با اخبار روز ایران، ضمن بیان اینکه طی یک هفته گذشته کارکنان امداد و نجات هلال احمر استان سمنان به ۱۱ حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی امداد رسانی کردند، ابراز داشت: خوشبختانه تلفات فوتی در بین حوادث رانندگی گزارش داده نشده است.
وی ضمن بیان اینکه از بین حوادث رانندگی واژگونی با چهار مورد و تصادف دو خودرو با یکدیگر به سه مورد بیشترین فراوانی حوادث رانندگی را به خود اختصاص داده است، افزود: دو مورد انحراف خودرو از جاده، یک مورد حریق و یک مورد برخورد با عابر پیاده دیگر حوادث مهم رانندگی را در استان سمنان رقم زده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه این حوادث ۲۱ مجروح بر جای گذاشته است، ابراز داشت: تنها در سه حادثه تعداد مصدومان زیاد بوده است و در مابقی حوادث رانندگی یک الی دو مجروح گزارش داده شده است.
باغبان در ادامه تصریح کرد: واژگونی پژو ۲۰۶ کیلومتر ۳۱ محور شاهرود_میامی چهار مصدوم، تصادف پراید و کامیون کیلومتر ۴۱ محور میامی_ سبزوار چهار مصدوم و انحراف لندرور و سقوط در دره سه مصدوم بر جای گذاشته است.
وی با آرزوی سلامتی برای همه زائران عبوری از محورهای استان سمنان، اضافه کرد: با توجه به اینکه تصادفات رانندگی اتفاقات غیر قابل جبرانی هستند لذا برای پیشگیری از این حوادث تلخ همه هموطنان را به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توصیه و دعوت می‌کنیم. امیدوارم براتون خبر وقوع ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۲۱ نفر مصدوم شدند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۶:۴۸:۰۷