پخش سریال صهیونیستی از شبکه سعودی آغاز شد!
پخش سریال صهیونیستی از شبکه سعودی آغاز شد!

پخش سریال صهیونیستی از شبکه سعودی آغاز شد! به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از شهاب نیوز، پس از کش‌وقوس‌های فراوان در ماجرای عادی‌سازی روابط میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی، سکوی شاهد (از شبکه‌های نمایش اینترنتی)، متعلق به عربستان سعودی که زیرمجموعه شبکه […]

پخش سریال صهیونیستی از شبکه سعودی آغاز شد!

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از شهاب نیوز، پس از کش‌وقوس‌های فراوان در ماجرای عادی‌سازی روابط میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی، سکوی شاهد (از شبکه‌های نمایش اینترنتی)، متعلق به عربستان سعودی که زیرمجموعه شبکه MBC محسوب می‌شود، پخش یک سریال مستند صهیونیستی با عنوان «پیش‌گویی‌های کاساندرا» را آغاز کرده است.
این سریال مستندی با روایتی صهیونیستی است که به عملیات‌های سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) و ایالات متحده آمریکا ضد حزب‌الله لبنان پرداخته است. سکوی شاهد حقوق معنوی این سریال مستند را خریداری کرده و به دو زبان عربی و انگلیسی نسبت به پخش این سریال صهیونیستی اقدام کرده است.
این در حالی است که چندی پیش نیز سکوی شاهد سریالی را تحت عنوان «ام هارون» به نمایش گذاشت. پخش این سریال با خشم گسترده جهان عرب و متهم نمودن این سکو به عادی‌سازی روابط هنری با صهیونیست‌ها همراه شد. وبگاه شهاب نیوز، اقدام جدید این سکوی پخش سعودی را دروازه جدید عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی از طریق هنر ارزیابی کرده است.
اگرچه عربستان سعودی همچنان از پیوستن به توافقنامه‌های ابراهیمی که جهت عادی‌سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و چند کشور عربی به امضا رسید، خودداری کرده و در میدان دیپلماسی از عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی فاصله دارد، اما ایالات متحده آمریکا در تلاش است تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴، توافقنامه عادی‌سازی روابط میان سعودی‌ها و صهیونیست‌ها را به مرحله امضا برساند. امیدوارم براتون خبر پخش سریال صهیونیستی از شبکه سعودی آغاز شد! براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۳:۳۵:۵۲