پردیس افکاری بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت
پردیس افکاری بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت

پردیس افکاری بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش اخبار روز ایران، پردیس افکاری بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی بر اثر سرطان کبد در بیمارستان بستری شده بود امروز پنجشنبه سوم اسفند بر اثر این بیماری درگذشت. محمد نجفی همسر وی […]

پردیس افکاری بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش اخبار روز ایران، پردیس افکاری بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی بر اثر سرطان کبد در بیمارستان بستری شده بود امروز پنجشنبه سوم اسفند بر اثر این بیماری درگذشت.
محمد نجفی همسر وی در گفت و گو با اخبار روز ایران درگذشت او را تایید و بیان کرد: پردیس افکاری ساعتی پیش در بیمارستان مفرح بر اثر سرطان پیشرفته کبد درگذشت.
پردیس افکاری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است و سال ها در عرصه های مختلف هنری فعالیت داشته است.
این هنرمند در تئاتر با کارگردانانی چون زنده‌یاد رکن‌الدین خسروی، مجید جعفری، شکرخدا گودرزی، محمد نجفی و قطب‌الدین صادقی همکاری داشته و از عمده نمایش‌هایی که در آنها بازی کرده می‌توان به آثاری چون «سوسنگرد»، «ابن سینا»، «باغ آلبالو»، «زیرگنبد کبود»، «ژاندارک»، «عروسی»، «عاشق‌کشون»، «دندون طلا» اشاره کرد.
افکاری در سینما با کارگردانانی چون سیروس الوند، محمد علی سجادی، امرالله احمدجو، حسن فتحی، کریم آتشی، حمید رخشانی و … همکاری کرده که نتیجه آن بازی در آثاری چون «دخترک کنار مرداب»، «گزل»، «کیفر»، «برخورد»، «پرواز را به خاطر بسپار»، «پنجاه روز التهاب»، «ضربه آخر»، «بانی چاو» … است.
او در تلویزیون به عنوان عروسک گردان در برنامه«هادی و هدی» حضور  داشته و در سریال هایی چون «در مسیر زاینده رود» و «پنج کیلومتر تا بهشت»ایفای نقش کرده است.
خبرگزاری روز ایران درگذشت این هنرمند را به خانواده و جامعه هنری تسلیت می گوید. امیدوارم براتون خبر پردیس افکاری بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۴-۰۲-۲۲ ۱۴:۲۰:۳۷