پورابراهیمی به صورت مشروط از پاسخ‌های وزیر ارتباطات قانع شد
پورابراهیمی به صورت مشروط از پاسخ‌های وزیر ارتباطات قانع شد

پورابراهیمی به صورت مشروط از پاسخ‌های وزیر ارتباطات قانع شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۷ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی سوال محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان از عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره دلیل ضعف […]

پورابراهیمی به صورت مشروط از پاسخ‌های وزیر ارتباطات قانع شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۷ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی سوال محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان از عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره دلیل ضعف عملکرد این وزارتخانه در زمینه‌های عملیاتی از جمله توسعه ارتباطات و فناوری، توسعه بسترها و شبکه‌های مخابراتی، تأمین زیرساخت‌های استفاده از اینترنت و نظارت بر عملکرد اپراتورها در دستور کار قرار گرفت.
پس از توضیحات وزیر ارتباطات درباره موضوع مذکور، پورابراهیمی گفت: ان شاء الله طبق وعده داده شده، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این حوزه تلاش خواهد کرد تا مشکلات مربوط به زیرساخت‌های ارتباطی مرتفع شود. سه ماه به وزیر ارتباطات فرصت می‌دهیم که به تعهدات خود عمل کند اما اگر به تعهداتش عمل نکند، بنده یک سوال دیگر از وی دارم که در دستور کمیسیون صنایع مجلس است و دفعه بعد حتماً آن را به رأی خواهم گذاشت.
در ادامه جلسه رئیس مجلس شورای اسلامی هم گفت: بنده همین جا از وزیر درخواست دارم در کنار این موضوع، بحث شبکه ملی ارتباطات را با اولویت پیش برده و با جدیت در دستورکار خود قرار دهد. امیدوارم براتون خبر پورابراهیمی به صورت مشروط از پاسخ‌های وزیر ارتباطات قانع شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۸ ۰۵:۴۰:۵۹