پیروزی استقلال برابر تیم فوتبال پیکان در دیداری تدارکاتی
پیروزی استقلال برابر تیم فوتبال پیکان در دیداری تدارکاتی

پیروزی استقلال برابر تیم فوتبال پیکان در دیداری تدارکاتی به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود، امروز در ورزشگاه دستگردی به مصاف تیم پیکان رفت. در نیمه اول با پاس آرش رضاوند، ارسلان مطهری در موقعیت گلزنی […]

پیروزی استقلال برابر تیم فوتبال پیکان در دیداری تدارکاتی

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود، امروز در ورزشگاه دستگردی به مصاف تیم پیکان رفت. در نیمه اول با پاس آرش رضاوند، ارسلان مطهری در موقعیت گلزنی قرار گرفت و موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند تا استقلال یک بر صفر به رختکن برود.
در نیمه دوم به دلیل خطا روی سبحان خاقانی در محوطه جریمه پیکان، داوری دست روی نقطه پنالتی گذاشت. روز ایرانداد محمدی پشت این ضربه ایستاد و موفق شد اولین گل خود را با پیراهن استقلال به ثمر برساند.
در ادامه بازی، سبحان خاقانی به درخشش خود ادامه داد و موفق شد گل سوم استقلال را هم وارد دروازه حریف کند تا در نهایت استقلال برنده بازی باشد. امیدوارم براتون خبر پیروزی استقلال برابر تیم فوتبال پیکان در دیداری تدارکاتی براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۶:۱۶:۳۹