کتاب «داود رشیدی» روی پیشخوان کتابفروشی‌ها
کتاب «داود رشیدی» روی پیشخوان کتابفروشی‌ها

کتاب «داود رشیدی» روی پیشخوان کتابفروشی‌ها به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، همزمان با سالروز تولد داود رشیدی هنرمند شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون کتاب «داود رشیدی» از مجموعه «ماندگاران صحنه» که به گردآوری منصور خلج و […]

کتاب «داود رشیدی» روی پیشخوان کتابفروشی‌ها

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، همزمان با سالروز تولد داود رشیدی هنرمند شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون کتاب «داود رشیدی» از مجموعه «ماندگاران صحنه» که به گردآوری منصور خلج و توسط دفتر آموزش، پژوهش و انتشارات نمایش اداره‌کل هنرهای نمایشی منتشر شده، روی پیشخوان کتابفروشی‌ها قرار گرفت.
در بخش ابتدایی این کتاب سرگذشت زندگی داود رشیدی در قالب گفت‌وگو با ایشان آمده و در ادامه یادداشت‌هایی به قلم علی نصیریان، داریوش شایگان، احمدرضا احمدی، کیومرث پوراحمد، احترام برومند، مرضیه برومند، رضا بابک و قطب‌الدین صادقی منتشر شده است.
پیام داود رشیدی به مناسبت هفتمین جشن اردیبهشت تئاتر ایران، سه یادداشت درباره «چشم به راه گودو» و گاه‌شمار زندگی داود رشیدی بخش‌های دیگر کتاب را تشکیل می‌دهد.
کتاب «داود رشیدی» از مجموعه «ماندگاران صحنه» با طراحی جلد امیر اسمی و در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه توسط انتشارات نمایش به چاپ رسیده است. امیدوارم براتون خبر کتاب «داود رشیدی» روی پیشخوان کتابفروشی‌ها براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۲:۳۲:۵۱