کشف لوازم خودرو قاچاق در خاورشهر
کشف لوازم خودرو قاچاق در خاورشهر

کشف لوازم خودرو قاچاق در خاورشهر به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ محمد قاسم طرهانی بیان داشت: تیم اطلاعات کلانتری ۱۷۷ خاورشهر این فرماندهی با رصد هوشمندانه و کسب خبری مبنی دپوی کالاهای قاچاق در یک انبار در محدوده خاورشهر، شناسایی محل دپوی این کالاها […]

کشف لوازم خودرو قاچاق در خاورشهر

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ محمد قاسم طرهانی بیان داشت: تیم اطلاعات کلانتری ۱۷۷ خاورشهر این فرماندهی با رصد هوشمندانه و کسب خبری مبنی دپوی کالاهای قاچاق در یک انبار در محدوده خاورشهر، شناسایی محل دپوی این کالاها در دستور کار عوامل کلانتری ۱۷۷ قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، مأموران کلانتری خاورشهر موفق به شناسایی محل دقیق دپوی کالاهای قاچاق شدند. پس از هماهنگی‌های قضائی مأموران عملیات خود را اجرایی کرده و با حضور در محل این انبار و در بررسی‌های بیشتر از این مکان تعداد ۵۰ کارتن لوازم یدکی و تزئینی خودرو قاچاق، فاقد مدارک و مستندات قانونی را کشف و توقیف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۵ میلیارد ریال اعلام داشتند، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
وی در پایان سخنان خود، احساس مسئولیت همه شهروندان در حفظ نظم و امنیت جامعه را امری لازم و ضروری دانست، و از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعاتی را که از فعالیت مجرمان و مخلان نظم و امنیت در سطح جامعه دارند از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، با پلیس در میان بگذارند. امیدوارم براتون خبر کشف لوازم خودرو قاچاق در خاورشهر براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۰۹:۳۰:۰۷