کشف ۱۲۲ میلیارد ریال چای قاچاق در شورآباد
کشف ۱۲۲ میلیارد ریال چای قاچاق در شورآباد

کشف ۱۲۲ میلیارد ریال چای قاچاق در شورآباد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ هدایت بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران، در پالایش و ساماندهی انبارهای کالا در محدوده شورآباد شهرستان ری موفق به کشف یک انبار کالا دارای […]

کشف ۱۲۲ میلیارد ریال چای قاچاق در شورآباد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ هدایت بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران، در پالایش و ساماندهی انبارهای کالا در محدوده شورآباد شهرستان ری موفق به کشف یک انبار کالا دارای مقادیر فراوانی چای قاچاق شدند.
وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت که چای‌های موجود در انبار همگی خارجی و فاقد مجوزهای قانونی بوده و از طریق غیر قانونی به این مکان منتقل شده است و فاقد سابقه ثبت در سامانه جامع تجارت است.
سرهنگ بهرامی بیان داشت: در بازرسی از داخل انبار ۲۴۰ هزار و ۵۶۷ کیلو چای قاچاق کشف و کارشناسان ارزش ریالی محموله کشف شده را بیش از ۱۲۲ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه مالک کالا شناسایی و در اقدام بعدی پلیس دستگیر شد، ابراز داشت: با اعتراف متهم به قاچاق کالا و تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.
به گفته این مقام قضائی برای جلوگیری از تلفِ اموال کشف شده، با دستور قضائی انبار پلمب و کلیه اموال تحویل انباردار به صورت امانی شد. امیدوارم براتون خبر کشف ۱۲۲ میلیارد ریال چای قاچاق در شورآباد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۲:۴۰:۴۵