کنعانی‌زادگان معادلات جدید پرسپولیس را رقم زد
کنعانی‌زادگان معادلات جدید پرسپولیس را رقم زد

کنعانی‌زادگان معادلات جدید پرسپولیس را رقم زد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان در حالی عصر امروز برگزار شد که یحیی گل محمدی تصمیم گرفت ترکیب زیر را برای شروع دیدار امروز در نظر بگیرد: علیرضا بیرانوند، مرتضی […]

کنعانی‌زادگان معادلات جدید پرسپولیس را رقم زد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان در حالی عصر امروز برگزار شد که یحیی گل محمدی تصمیم گرفت ترکیب زیر را برای شروع دیدار امروز در نظر بگیرد:
علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، حسین کنعانی، وحدت هنانوف، وحید امیری، سینا اسدبیگی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، امید عالیشاه، محمد عمری و مهدی عبدی.
ترکیبی متفاوت برای قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و جام حذفی که نشان از تبعید گئورگی گولسیانی به نیمکت این تیم می‌دهد.
مدافع تیم ملی گرجستان با وجود آماری فوق‌العاده به عنوان زوج دفاعی پورعلی گنجی روی نیمکت پرسپولیس نشست تا شاهد هنرنمایی کنعانی زادگان باشد.
کنعانی زادگان نه تنها با بازگشت به پرسپولیس بار دیگر در قلب دفاع این تیم قرار گرفت بلکه گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
این در حالی است که گولسیانی در فصل گذشته چنین مسئولیتی را بر عهده داشت اما حالا روی نیمکت تیمش است تا حضور کنعانی زادگان همه چیز را تحت تأثیر قرار دهد. امیدوارم براتون خبر کنعانی‌زادگان معادلات جدید پرسپولیس را رقم زد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۶:۴۱:۰۰