گفتگو با قهرمانی که مدال طلا را با نقره عوض کرد
گفتگو با قهرمانی که مدال طلا را با نقره عوض کرد

گفتگو با قهرمانی که مدال طلا را با نقره عوض کرد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران، در قسمت این هفته «ساعت به وقت قدس» عضو ارشد جنبش مقاومت حماس حضور دارد و گفتگو با ورزشکاری که در دفاع از مردم فلسطین مدال طلا را با […]

گفتگو با قهرمانی که مدال طلا را با نقره عوض کرد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران، در قسمت این هفته «ساعت به وقت قدس» عضو ارشد جنبش مقاومت حماس حضور دارد و گفتگو با ورزشکاری که در دفاع از مردم فلسطین مدال طلا را با نقره عوض کرد پخش می‌شود.
در نخستین بخش از «ساعت به وقت قدس» با حضور محمد شاهدی تحلیلگر مسائل غرب آسیا و مجریان برنامه، مهم‌ترین اخبار و تحولات سرزمین‌های اشغالی از جمله اتفاقات اخیر جنین همچون کشتار و قتل عام فلسطینیان و پاسخ نیروهای مقاومت مرور و تحلیل می‌شوند.
در بخش بعدی علی خلیلی به گفتگو با محمدعلی عباسی می پردازد؛ ملی پوش ماندگار تنیس روی میز ایران که حاضر به مسابقه با نماینده اسرائیل نشد.
سوسن الهمه در بخش بعدی به بررسی داغ ترین‌های فضای مجازی می‌پردازد.
گفتگو با خلیل الحیه عضو ارشد جنبش مقاومت حماس که کل اعضای خانواده او شهید شده اند آخرین بخش از این برنامه است.
«ساعت به وقت فلسطین» با اجرای علی خلیلی و حامد نگارش و تهیه کنندگی و کارگردانی امیر تاجیک پنجشنبه ۲۲ تیر ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه یک سیما پخش و جمعه ۲۳ تیر ساعت ۱۳ بازپخش می‌شود. امیدوارم براتون خبر گفتگو با قهرمانی که مدال طلا را با نقره عوض کرد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۰۷:۴۴:۳۳