۴ تصادف در استان سمنان رخ داد/ تائید فوت یک نفر
۴ تصادف در استان سمنان رخ داد/ تائید فوت یک نفر

۴ تصادف در استان سمنان رخ داد/ تائید فوت یک نفر به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , علیرضا باغبان در گفت‌وگو با اخبار روز ایران، ضمن بیان اینکه در طی شبانه روز گذشته، چهار حادثه رانندگی در محورهای پر تردد استان سمنان رخ داده است ابراز داشت: در بین حوادث رانندگی، […]

۴ تصادف در استان سمنان رخ داد/ تائید فوت یک نفر

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , علیرضا باغبان در گفت‌وگو با اخبار روز ایران، ضمن بیان اینکه در طی شبانه روز گذشته، چهار حادثه رانندگی در محورهای پر تردد استان سمنان رخ داده است ابراز داشت: در بین حوادث رانندگی، یک نفر فوتی گزارش شده است.
وی با بیان اینکه اولین حادثه بامداد امروز یکشنبه در اثر برخورد خودرو پژو پارس با خاور در کیلومتر ۱۲ محور میامی به شاهرود رخ داد، افزود: در این حادثه، یک نفر در دم جان باخت و دو مصدوم دیگر توسط نیروهای اورژانس و پایگاه هلال احمر شهدای میامی، به مراکز درمانی منتقل شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ادامه داد: حادثه دیگری در کیلومتر ۵۲ محور دامغان به سمنان در اثر برخورد سمند با تریلی رخ داد که خوشبختانه این حادثه تلفاتی جانی نداشت اما شش نفر دچار آسیب دیدگی شدند.
باغبان در تشریح دو حادثه ابراز داشت: واژگونی تریلی در کیلومتر ۱۶ جاده میامی به شاهرود با یک مصدوم و واژگونی پژو پارس در کیلومتر ۱۲۰ محور میامی – سبزوار با چهار مصدوم دیگر تصادفات امروز بوده است. امیدوارم براتون خبر ۴ تصادف در استان سمنان رخ داد/ تائید فوت یک نفر براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۶:۱۴:۲۰