آخرین وضعیت جذب ۵ هزار نخبه در دستگاه‌های اجرایی
آخرین وضعیت جذب ۵ هزار نخبه در دستگاه‌های اجرایی

آخرین وضعیت جذب ۵ هزار نخبه در دستگاه‌های اجرایی به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , ناصر باقری‌مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان در گفتگو با اخبار روز ایران، اظهار کرد: در حال حاضر مجوز استخدام ۵ هزار نفر از نخبگان در دستگاه‌های اجرایی از سوی سازمان اداری استخدامی صادر شده است. […]

آخرین وضعیت جذب ۵ هزار نخبه در دستگاه‌های اجرایی

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , ناصر باقری‌مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان در گفتگو با اخبار روز ایران، اظهار کرد: در حال حاضر مجوز استخدام ۵ هزار نفر از نخبگان در دستگاه‌های اجرایی از سوی سازمان اداری استخدامی صادر شده است.
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان درباره مراحل جذب نخبگان در دستگاه‌ها توضیح داد و گفت: ابتدا افراد باید اطلاعات خود را در سامانه بنیاد ملی نخبگان بارگذاری کنند، سپس ارزیابی علمی صورت می‌گیرد و در صورت کسب امتیازات لازم وارد مرحله ارزیابی شغلی خواهند شد و پس از آن وارد فرایند توانمندسازی (مرتبط با دستگاه‌ها) می‌شوند و پس از دوره توانمندسازی در نهایت نخبگان به دستگاه‌های اجرایی معرفی خواهند شد. وی ادامه داد: در حال حاضر از فراخوان سال گذشته پرونده ۴۵۰ نفر از نخبگان به مرحله معرفی به دستگاه‌ها رسیده و ۵۵۰ نفر ارزیابی علمی شأن انجام شده است و در مرحله توانمندسازی قرار دارند. برای افراد باقی مانده فوق طی ۱۰ روز آینده سامانه بنیاد فعال می‌شود و می‌توانند از شغل محل‌های معرفی شده انتخاب کنند. فراخوان جدید جذب نیز تا نهایتاً ظرف دو یا سه هفته آینده اعلام می‌شود. باقری مقدم خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها شغل محل‌های خودشان را به ما اعلام کرده اند و ما آن را بر روی سایت بارگذاری کرده ایم و افراد اطلاعات خود را برای یک شغل محل بارگذاری می‌کنند. قائم مقام بنیاد ملی نخبگان تصریح کرد: فرق فراخوان اول جذب در سال گذشته و فراخوان دوم که به زودی اعلام می‌شود این است که سال گذشته ابتدا فراخوان دادیم و بعد از آن شغل محل به هزار نفر اختصاص دادیم در حالی که امسال برای ۴ هزار نفر باقی مانده، شغل محل‌ها اعلام شده است و افراد براساس شغل محل‌ها درخواست می‌دهند.
وی خاطر نشان کرد: بیشترین تعداد نخبگان جذب شده در سازمان توسعه بنادر بوده است‌. امیدوارم براتون خبر آخرین وضعیت جذب ۵ هزار نخبه در دستگاه‌های اجرایی براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۸ ۰۵:۰۹:۲۲