آماده‌باش اورژانس و مراکز درمانی خوزستان در روزهای گرم
آماده‌باش اورژانس و مراکز درمانی خوزستان در روزهای گرم

آماده‌باش اورژانس و مراکز درمانی خوزستان در روزهای گرم به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سلامت , به گزارش اخبار روز ایران، محمدحسین سرمست شوشتری پیش از ظهر امروز یکشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به وقوع رطوبت هوا و افزایش دما در خوزستان اظهار کرد: با توجه به گرمای شدید هوا و […]

آماده‌باش اورژانس و مراکز درمانی خوزستان در روزهای گرم

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سلامت , به گزارش اخبار روز ایران، محمدحسین سرمست شوشتری پیش از ظهر امروز یکشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به وقوع رطوبت هوا و افزایش دما در خوزستان اظهار کرد: با توجه به گرمای شدید هوا و به منظور مراقبت از سلامتی مردم، به همه بیمارستان‌ها و اماکن درمانی استان اعلام آماده‌باش شده تا در اسرع وقت نسبت به ارائه خدمات به مراجعان اقدام کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ادامه داد: اورژانس پیش بیمارستانی و به خصوص کدهای نزدیک به اماکن پر ازدحام شهری در حال آماده‌باش برای ارائه خدمت به شهروندان هستند.
وی افزود: از شهرداری کلان‌شهر اهواز انتظار می‌رود در صورت امکان نسبت به برپایی اتاق‌های سرد موقتی در اماکن پر تردد شهری برای استقرار افراد گرمازده اقدام کند.
وی گفت: از مردم درخواست می‌شود در روزهای گرم جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند و مواقعی که در بیرون از خانه هستند از حضور در مقابل آفتاب مستقیم خودداری و از کلاه آفتاب‌گیر یا چتر استفاده کنند؛ همچنین نوشیدن آب و سایر مایعات برای حفظ آب بدن در مقابل تعریق شدید، توصیه می‌شود. امیدوارم براتون خبر آماده‌باش اورژانس و مراکز درمانی خوزستان در روزهای گرم براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۹:۴۱:۱۵