محدودیت رابطه مقامات آمریکایی با شبکه های اجتماعی لغو شد
محدودیت رابطه مقامات آمریکایی با شبکه های اجتماعی لغو شد

محدودیت رابطه مقامات آمریکایی با شبکه های اجتماعی لغو شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از رویترز، رای دادگاه تجدید نظر نیواورلئان بدان معنا است که دولت موقتا مجبور نیست از رایی که دادگاه اولیه در ایالت لوییزیانا در۶ جولای صادر کرده بود، […]

محدودیت رابطه مقامات آمریکایی با شبکه های اجتماعی لغو شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از رویترز، رای دادگاه تجدید نظر نیواورلئان بدان معنا است که دولت موقتا مجبور نیست از رایی که دادگاه اولیه در ایالت لوییزیانا در۶ جولای صادر کرده بود، پیروی کند. قاضی دادگاه مذکور معتقد بود تلاش مقامات برای محدود کردن پست هایی در شبکه اجتماعی که به نظر آنها اخبار جعلی است در حقیقت آزادی بیان را نقض می کند.
اما دادگاه تجدیدنظر روز جمعه اعلام کرد به زودی یک جلسه استماع برای بررسی درخواست دولت جهت تغییر رای دادگاه اولیه با حضور ۳ قاضی برگزار می شود.
البته رای دادگاه اول نیز موقت بود، بدان معنا که این رای تا زمانی که قاضی پرونده را بیشتر بررسی کند، اجرا می شد. رای مذکور در نتیجه شکایت دادستان های کل حزب محافظه کار در ایالت های لوییزیانا و میسوری و همچنین چند فرد صادر شده بود.
آنها معتقد بودند مقامات دولت آمریکا تحت ریاست جمهوری جو بایدن و همچنین دونالد ترامپ، شبکه های اجتماعی را وادار کرده اند تا به دلیل نگرانی درباره ایجاد تردید بین مردم برای واکسیناسیون هنگام پاندمی کرونا یا انتخابات پست ها را سانسور کنند.
شبکه های اجتماعی ذکر شده در این شکایت متا (شرکت مادر فیس بوک)، توئیتر، آلفابت و یوتیوب بودند. امیدوارم براتون خبر محدودیت رابطه مقامات آمریکایی با شبکه های اجتماعی لغو شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۶:۴۱:۱۷